Home Nasza działalność

Nasza działalność

Światowy lider innowacji

Plastic Omnium jest światowym liderem w zakresie inteligentnych systemów zewnętrznych, systemów czystej energii oraz modułów przednich.

Znaczący rozwój
W ciągu ostatnich dziesięciu lat firma potroiła swój rozmiar, wykazując zrównoważony rozwój, niezależnie od trudnego okresu dla światowej gospodarki. Obecnie firma Plastic Omnium posiada 32 000 pracowników, 124 zakładów przemysłowych i 24 centra badawczo-rozwojowe w 26 krajach na całym świecie.

Nasza pozycja lidera nie jest przypadkiem lub kwestią szczęścia. Jest wynikiem konsekwentnej innowacji, strategicznych inwestycji oraz nieugiętego oddania w stosunku do naszych interesariuszy – włącznie z naszymi pracownikami. W ostatnich latach firma Plastic Omnium dynamicznie się rozwija poprzez zwiększone ukierunkowanie na działalność międzynarodową i obejmowanie dynamicznie rozwijających się rynków w Chinach, Indiach, Rosji i Ameryce Łacińskiej.

PO_auto_exterior

Intelligent Exterior Systems

Poprzez swoją ofertę na rynku paneli nadwozi, Plastic Omnium dostarcza dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów rozwiązania wielomateriałowe o wysokiej wartości dodanej, które w coraz większym stopniu integrują funkcje i zwiększają bezpieczeństwo w celu zmniejszenia masy pojazdu i emisji CO2.

> Link

 

 

 

PO auto inergy 2Clean Energy Systems

Plastikowe zbiorniki paliwa stanowią idealne połączenie bezpieczeństwa, kosztów i masy. Stanowią również idealne rozwiązanie wspierające rozwój pojazdów hybrydowych. Plastic Omnium oferuje rozwiązania dostosowane do wszystkich rodzajów silników.

> Link

 

 

 

Front-end modules

Moduł przedni to złożony zespół elementów z przodu pojazdu. Z technicznego panelu przedniego integruje on belkę amortyzacyjną, oświetlenie i układy chłodzenia silnika, aktywne klapy przedniej kraty maskującej, a także radary i czujniki wspomagania jazdy.

 

> Link