Home OPINIE PRACOWNIKÓW Joan Porro MARTORELL
OPINIE PRACOWNIKÓW

Joan Porro MARTORELL

Inżynier ds. wyposażenia do malowania (∑-Sigmatech, FRANCJA)

Pytanie: Czy to prawda, że dołączyłeś do Plastic Omnium przez wydarzenie sportowe?

Odpowiedź: W pewnym sensie, tak. Ukończyłem Politechnikę w Katalonii i zdobyłem tytuł magistra w dziedzinie strategii energetycznych na Ecole des Mines Paris. W 2012 roku wziąłem udział w wyścigu Raid Centrale i w trakcie powrotu rozmawiałem z kierownikiem w Σ-Sigmatech o firmie. Wszystko, czego się od niego dowiedziałem utwierdziło mnie w przekonaniu, że chciałem podjąć tam pracę. Dołączyłem do programu inkubator talentów w Plastic Omnium Auto Exterior i wyspecjalizowałem się w malowaniu – początkowo jako Inżynier ds. procesu, a następnie jako Inżynier ds. oprzyrządowania.

 

Pytanie: Co najbardziej podoba co się w firmie?

Odpowiedź: Wiele rzeczy – szczególnie sposób, w jaki zarządzane są projekty i bardzo dobre relacje między pracownikami. I nawet nie pomyślałem o tym ile będę podróżował! Po odbyciu kilku podróży do hiszpańskich zakładów przemysłowych, teraz regularnie podróżuję do zakładu przemysłowego w Puebla, w Meksyku.

 

Pytanie: Jakie są twoje przyszłe cele?

Odpowiedź: W perspektywie średnioterminowej chciałbym się rozwijać w moim dziale, a w końcu przyjąć odpowiedzialność za całościowe zarządzanie projektem. Kiedy rozmawiam ze znajomymi, którzy pracują dla innych firm, uświadamiam sobie, że firma Plastic Omnium jest niezwykle elastyczna i ma prawdziwą wizję przemysłową i strategiczną.

144 ofert pracy