Home Staże i praktyki w Plastic Omnium
Staże i praktyki w Plastic Omnium

Chęć nauki

Jesteś absolwentem uznanej szkoły inżynierskiej lub biznesowej, znasz biegle język angielski i chcesz pracować zagranicą?
Firma Plastic Omnium ma do zaoferowania setki ekscytujących możliwości w swoich fabrykach, centrach badawczo-rozwojowych i działach technicznych (zaopatrzenie, jakość, przetwarzanie) na całym świecie.

Jako nowo zatrudniona osoba będziesz czerpać korzyści z okresu integracyjnego przed dołączeniem do zespołów pracujących na miejscu.

Cenimy

Otwartość. Niezależność. Prawdziwą chęć nauki. Zainteresowanie innymi kulturami. Jeśli dodatkowo chcesz pomóc światu w staniu się lepszym miejscem, to jest to wielki plus.

Firma Plastic Omnium jest uznawana za wspaniałe miejsce do pracy — firmę, która inwestuje w swoich pracowników, którzy ciągle przywołują jej „ludzki wymiar” jako jeden z najbardziej pozytywnych aspektów pracy w niej.

Większość naszych stażystów, po przydzieleniu im zadań, podpisuje umowy o pracę.

INpractice – zdobądź doświadczenie w Plastic Omnium w Lublinie

INpractice to corocznie organizowany przez lubelski zakład Plastic Omnium konkurs, w którym zdolni studenci
i absolwenci grają o płatne wakacyjne praktyki/staże w jednym z działów naszej firmy.

Idealni kandydaci to studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci wyższej uczelni, którzy mają ambicję, by stać się ekspertami w dziedzinie najnowszych technologii w branży motoryzacyjnej, chcą uzupełnić swoją wiedzę teoretyczną
o umiejętności praktyczne oraz posługują się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację.

INpractice daje niepowtarzalną okazję do zdobywania wiedzy i doświadczeń w zakładzie produkującym systemy paliwowe oraz systemy SCR (selective catalictic reduction) związane z kontrolą emisji zanieczyszczeń dla kluczowych koncernów motoryzacyjnych takich jak Volkswagen Group, General Motors, Toyota, Ford, Chrysler.

Plastic Omnium umożliwia odbycie praktyk/stażu w następujących działach: Dziale Produkcji, Dziale Konstrukcji Maszyn, Dziale Jakości, Dziale Logistyki, Dziale Technologicznym, Dziale Personalnym, Dziale Finansowym oraz Dziale Informatyki. W każdym z tych działów na kandydatów czekają ciekawe wyzwania, które wprowadzają do dynamicznego świata branży anutomotive oraz dają możliwość wypróbowania się w pracy w międzynarodowym środowisku.

Studentów zainteresowanych odbyciem stażu/praktyk w Plastic Omnium prosimy o przesyłanie CV z opisem dotychczasowych osiągnięć zawodowych i naukowych oraz listu motywacyjnego. W każdej nadesłanej aplikacji wymagamy zawarcia informacji na temat poziomu znajomości języka angielskiego wg Skali Rady Europy, która wyróżnia sześć poziomów biegłości językowej (A1 – C2).

Aplikacje należy wysłać na adres rekrutacja.lublin@plasticomnium.com, w tytule wiadomości wpisując INpractice oraz dział, w którym uczestnik chce odbyć praktykę/staż np. INpractice_Dział Produkcji. Na aplikacje czekamy od 1 marca do 30 maja.

Jeśli to TY jesteś naszym idealnym kandydatem prześlij nam swoją aplikację i weź udział
w programie INpractice. Wygraj i poznaj w praktyce, jakie możliwości daje praca w Plastic Omnium!