Home OPINIE PRACOWNIKÓW Helen LACHOWICZ
OPINIE PRACOWNIKÓW

Helen LACHOWICZ

Program Menadżer (Detroit, STANY ZJEDNOCZONE)

Pytanie: Czy możesz nam coś powiedzieć o swoich początkach?

Odpowiedź: Mam dyplom z inżynierii mechanicznej Uniwersytetu Technologicznego Lawrence w Detroit. W 1997 roku dołączyłem do firmy Visteon Automotive Systems i rozpoczęłam pracę na stanowisku inżyniera. Kiedy w 2005 roku zostaliśmy częściowo przejęci przez Forda, zostałam w nowej jednostce zależnej Automotive Components Holdings, aby nadzorować nowe procesy produkcyjne.

Pytanie: Kiedy praca w Plastic Omnium weszła w grę?

Odpowiedź: Firma Plastic Omnium przejęła aktywa produkcyjne firmy Automotive Components Holdings w czerwcu 2011 roku, stając się kluczowym partnerem Forda. Zostałam Program Menadżerem w zakładzie produkcyjnym i byłam odpowiedzialna za nadzorowanie przeniesienia produkcji do nowego zakładu przemysłowego w Huron przez okres dwóch lat. Było to równoznaczne ze znaczącym nakładem mającym na celu nie tylko przystosowanie procesu produkcyjnego, ale również zarządzanie zespołem.

Pytanie: Jakiej najważniejszej rzeczy nauczyło cię to doświadczenie?

Odpowiedź: Bycia konsekwentny w działaniu poprzez zachowanie pozytywnego nastawienia. Moim współpracownicy polegają na mnie, dlatego uważam, że moim obowiązkiem jest dawanie z siebie wszystkiego.

144 ofert pracy