OPINIE PRACOWNIKÓW

Denise CUNHA

Menadżer ds. zakupów (Taubate, BRAZYLIA)

Pytanie: Jakie są twoje obowiązki w brazylijskiej siedzibie Plastic Omnium Auto Exterior?

Odpowiedź: Jako Manager ds. zakupów jestem odpowiedzialna za poszukiwanie najlepszych dostawców, oferujących najlepsze ceny oraz najkrótsze terminy dostaw surowców, farby, komponentów i części z tworzywa sztucznego dla zakładów produkcyjnych w Ameryce Południowej. Oznacza to, że razem z moim zespołem koordynujemy wybór dostawców z całego świata i negocjujemy możliwie najlepsze warunki, przyczyniając się do zwiększenia konkurencyjności Plastic Omnium na rynku.

Pytanie: Brzmi to dość skomplikowanie.

Odpowiedź: Może to być skomplikowane, ale utrzymywanie konkurencyjności i poprawianie naszych wyników z roku na rok ma zasadnicze znaczenie dla dobra naszych zakładów w Brazylii i Argentynie. Oznacza to również bycie zdolnym do radzenia sobie z presją! Ale możliwość osiągnięcia wyników jest bardzo satysfakcjonująca.

Pytanie: Czy zakres twoich obowiązków wykracza poza współpracę z dostawcami?

Odpowiedź: Jest to podstawowy cel. Ale jestem również bardzo zaangażowana w zapewnienie sukcesu nowo uruchomionych projektów, jakości dostawców, określanie polityki zakupowej i mam swój wkład w strategie inwestycyjne firmy. Zasadniczo, jestem zaangażowana w robienie wszystkiego, co w mojej mocy, aby firma dobrze prosperowała.