Home OPINIE PRACOWNIKÓW Biranchi MOHAPATRA
OPINIE PRACOWNIKÓW

Biranchi MOHAPATRA

Dyrektor zarządzający (Pune, INDIE)

Pytanie: Chociaż dołączyłeś do Plastic Omnium Auto Exterior na początku 2013 roku twój związek z firmą sięga jeszcze dalej.

Odpowiedź: Tak. Po zdobyciu wykształcenia inżynierskiego, spędziłem 22 lata zajmując się zarządzaniem finansowym, marketingiem i operacjami międzynarodowymi w Indiach. W 2007 roku, jako Dyrektor ds. rozwoju biznesowego Varroc, razem z Plastic Omnium kierowałem spółką joint venture, co zapoczątkowało indyjską działalność gospodarczą w Pune. Kiedy w 2012 roku firma Plastic Omnium zdobyła kontrolę nad jednostką zależną, objąłem kierownictwo nad Dywizją Plastic Omnium Auto Exterior w Indiach jako Dyrektor zarządzający.

Pytanie: Co należy do twoich głównych obowiązków?

Odpowiedź: Do moich obowiązków należy określenie długoterminowej strategii rozwoju dla Indii, co pociąga za sobą poszukiwanie i zwiększanie możliwości, przy posiadaniu obecnych i nowych informacji, za pomocą relacji lokalnych i globalnych.

Pytanie: Czy istnieją jakieś szczególne wyzwania w integrowaniu PO Way z rynkiem indyjskim?

Odpowiedź: Rynek motoryzacyjny w Indiach jest mały, a reputacja firmy jako lidera zmian zyskuje dużą akceptację. Jeśli idzie o czynienie postępów, polegam na wzajemnych, pełnych szacunku relacjach i na naszym doświadczeniu dotyczącym zmian.

144 ofert pracy