Home Ostatnie wiadomości Zapraszamy na Targi Pracy « Inżynier na rynku pracy 2017 »

Zapraszamy na Targi Pracy « Inżynier na rynku pracy 2017 »

                                                     

Już niebawem, we wtorek 21 listopada 2017 r. odbędzie się w Lublinie XVIII edycja targów „Inżynier na rynku pracy”, organizowanych przez Politechnikę Lubelską. Studenci oraz absolwenci różnych uczelni będą mieli okazję zapoznać się z ofertami pracy, praktyk i staży, poznać firmy oraz ich przedstawicieli, a także porozmawiać na temat prowadzonych rekrutacji.

Plastic Omnium jest jednym ze sponsorów wspierających to wydarzenie. W trakcie targów przedstawiciele naszej firmy odpowiedzą na pytania odwiedzających dotyczące ofert pracy, rekrutacji i innych ważnych kwestii związanych z zatrudnieniem.

Plastic Omnium jest uznawana za bardzo dobre miejsce do pracy – jesteśmy pracodawcą, który daje szerokie możliwości rozwoju. Idealni kandydaci do pracy w Plastic Omnium to talenty, czyli osoby które mają potencjał
i motywację, aby szybko i z sukcesem rozwijać swoje kompetencje i wspiąć się o minimum dwa szczeble zarządzania w górę. To osoby otwarte, niezależne, mobilne (także za granicą), posługujące się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną i sprawną komunikację. Poszukujemy osób, które mają ambicję, by stać się ekspertami w dziedzinie najnowszych technologii w branży motoryzacyjnej.

W zamian oferujemy szerokie spektrum możliwości w naszych fabrykach, centrach badawczo-rozwojowych
i działach technicznych na całym świecie.

Gorąco zapraszamy na nasze stoisko, odpowiemy na wszelkie pytania i zaprezentujemy dynamiczny świat branży automotive, w którym na studentów i absolwentów czekają ciekawe wyzwania oraz niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy i doświadczeń w międzynarodowym środowisku.

 

Miejsce: Politechnika Lubelska, ul. Nadbystrzycka 36, hol Wydziału Mechanicznego

Start: 21 listopada 2017 r. godzina 10:00

Wstęp: wolny